.

.

New
Работа Организатор, Половината Торба Џебови Професионални Комунални Голем Капацитет Алатка Торбичка Алатка за Складирање Торба за во Автомобил Заврши Squeegees/Прозо

Работа Организатор, Половината Торба Џебови Професионални Комунални Голем Капацитет Алатка Торбичка Алатка за

DEN 861.36

Количина на стоки
Достапно

Овој мултифункционален алатка за складирање организаторот може да се користи како мала половината торба, алатка за складирање торба, појас торба или други користи.Голем капацитет и доволно простор за да се одржи ништо, како што клучеви, клешти, навртки, по повод одбележувањето пенкала, чекани, итн.Направен од висок квалитет на 12 унца платно материјал, тоа е многу издржливи и отпорни на абење, и има подобар носивоста.Прилагодлив за рака, лесно може да се заострија или unfastened за различни половината големини.Повеќе џебови за да ги зачувувате вашите алатки и чувајте ги чисти.Совршено погодни за градежните работници, изведувачи, столари, plumbers, electricians, хортикултура работници, итн.Функција : 1. Овој мултифункционален алатка за складирање организаторот може да се користи како мала половината торба, алатка за складирање торба, појас торба или други користи.2. Направен од висок квалитет на 12 унца платно материјал, тоа е многу издржливи и отпорни на абење, и има подобар носивоста.3. Совршено погодни за градежните работници, изведувачи, столари, plumbers, electricians, хортикултура работници, итн.4. Голем капацитет и доволно простор за да се одржи ништо, како што клучеви, клешти, навртки, по повод одбележувањето пенкала, чекани, итн.5. Прилагодлив за рака, лесно може да се заострија или unfastened за различни половината големини.Повеќе џебови за да ги зачувувате вашите алатки и чувајте ги чисти.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Алатка За Складирање Bag Material : 12 Унца Canvas Product Големина : Прибл. 34 х 27 см / 13.4 x 10.6 in Weight : Прибл. 394g / 13.9 оз Пакет Листа : 1 x Алатка за Складирање Bag Note : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на понудата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Tool Storage Bag
Material:
12 Ounce Canvas
Product Size:
Approx. 34 x 27 cm / 13.4 x 10.6 in
Weight:
Approx. 394g / 13.9oz
Package List:
1 x Tool Storage Bag :
1. Please allow 0-1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Неодамнешно

Слични понуди