.

.

New
Tyminin 6 L Јасно Пластика Складирање Бин Сад со Рачки, Мали Latch Кутии withe Капаци, 6 Пакети

Tyminin 6 L Јасно Пластика Складирање Бин Сад со Рачки, Мали Latch Кутии withe Капаци, 6 Пакети

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно

Сет од 6 мали чување на кутии.Направени од издржлив и густа пластика.Со димензија на 10.6" x 7.9" x 6.3".Со безбедни брави, секој latch обезбедува удобен зафат и скриени рачка за лесно да транспорт на кутија.Најдобро се користи за занаети, бои, уметност резерви, итн, каде што ќе имаат многу малку предмети кои треба да се решат.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди