.

.

New
DRIEQUIP Младите Влага Wicking Tri-Мешавина Wicking Raglan Tee во Големини Младите XS-XL

DRIEQUIP Младите Влага Wicking Tri-Мешавина Wicking Raglan Tee во Големини Младите XS-XL

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Дпи-Им Овозможат На Младите Влага Wicking Tri-Мешавина Wicking Raglan Tee.Оваа ultracomfortable tee комбинира влага-wicking перформанси, непобедлива tri-мешавина мекост и Posi Charge технологија за да ја заклучите во боја. 4.4-унца, 75/13/12 поли/памук/rayon џерси. 4.6-унца, 75/13/12 поли/памук/rayon џерси (Црна Тријада Цврсти). 4.7-унца, 75/13/12 поли/памук/rayon џерси (Бела).Разлика од вратот снимање (освен Бела, која е обоена на натпревар).Raglan ракави.Димензии Младите XS-XL.ДПИ-им овозможат на Младите Влага Wicking Tri-Мешавина Wicking Raglan Tee Печатени со ДПИ-ОПРЕМУВАЊЕ на Логото Внатрешноста.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди