.

.

New
Colcolo 300 Парчиња Безбедност Иглички Круша Форма Заклучување со Pin Метални Игли DIY Занает

Colcolo 300 Парчиња Безбедност Иглички Круша Форма Заклучување со Pin Метални Игли DIY Занает

DEN 185.04

Количина на стоки
Достапно

Совршен за означување на почетокот или на крај на ткаеше, плетени и хеклани бода, можете да го прилагодите бројот на бода со нив лесно.Уникатен gourd форма обезбеди дел за дизајн го прави лесно да се одржи бода без snagging.Корисни мали gourd игли/Метал Безбедност игли /Игли за Плетење Капчиња Куки Crocheting Занаети Резерви.Материјал : Алуминиумски, тоа е мала тежина и трајни производи за употреба.Погоден за Облека ознака, прашка pin или шиење Проект.Опис : - Материјал : Алуминиумски, тоа е мала тежина и трајни производи за употреба - Корисни мали gourd игли/Метал Безбедност игли /Игли за Плетење Капчиња Куки Crocheting Занаети Материјали - Совршени за означување на почетокот или на крај ofpatterned, плетени и хеклани бода, можете да го прилагодите бројот ofstitches со нив лесно - Уникатен gourd форма обезбеди дел за дизајн го прави лесно да се одржи бода без snagging - Погоден за Облека ознака, прашка pin или шиење Проект. - Избрани 10 Бои : Розова, трендафил, трендафил злато, небо сина, црвена, зелена, , портокал, бронза, кафеава ( 30 Парчиња, Секоја Боја )Спецификација : - Gourd Pin Големина : Прибл. 2.1 cm/ 0.83 инчен во length Package Вклучува : 300 Парчиња Безбедност на Иглички.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди