.

.

New
BYH 18 Унца Нерѓосувачки Челик Кафе, Вакуум Изолирани Кригла Со Капак, Погоден За Автомобил, Дом, Канцеларија, Кујна Отворено, Многу Погодна За Iced Пијалаци/Топли Пијал?

BYH 18 Унца Нерѓосувачки Челик Кафе, Вакуум Изолирани Кригла Со Капак, Погоден За Автомобил, Дом, Канцеларија,

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

Изолација од не ' рѓосувачки челик : BYH 18oz вакуум колба усвојува двапати ѕид вакуум технологија, која може да се задржи топлината за повеќе од 6 часа и фрижидер за околу 12 часа.BPA-free прес-одговара лизгачки капак : заштита На животната средина капак е целосно BPA-free; тоа е запечатен со силиконски заптивка да се постигне максимална overflow отпор.Постои широк устата пиење дупка на врвот, погоден за цевчиња, флип дизајн, чиста и хигиенски исправна, мала уста и елегантен пиење, без допирање на носот и не горење на устата.Високо-квалитетни материјали : нерѓосувачки челик е направен од високо-квалитет 18/8 304 високо-квалитетна храна-одделение од нерѓосувачки челик.Олово-слободни и издржливи.Анти- ' рѓа, лесно да се мијат, не е лесно да се скрши.Секоја чаша е прав-обложени, а на површината е издржлив и нема да биде изгребани, лупено или избледени.Одлично не се лизга крај : површината на купот на телото се попрскува со прав, мат текстура, и удобно да се одржи.Дури и ако коскената се испушти, на површината се уште е светла како нов, без напуштање на гребење, а тоа е опремен со не се лизга силикони точки.Тоа е многу лесен за држење во рака.Удобно.Топлинска изолација : анти-пот, лесно да се сфати, напредна технологија за да се спречи преносот на топлината до надворешниот ѕид, не-кондензирање, издржливи.Ентериерот е електро-полиран и на изглед е домот.Направи голема отворено кампување првенство и канцеларија кафе.Совршен подарок за себе, семејството и пријателите.Нерѓосувачки челик изолирани кафе, Две капацитети : 14oz 18oz Висок квалитет на материјалите и квалитетот поддршка Првенство тело материјал : 18/8 304 одделение од нерѓосувачки челик Боја : Црна Капацитет : 18oz секојдневниот живот Пакување : боја на кутијата на Производот category Designer на модниот дизајн и мулти-боја серија.Различни капацитети и форми за да ги задоволат вашите различни потреби.Совршен подарок за себе, семејството и пријателите.Корисни сугестии се Користи не-изгребан сунѓер или крпа да се мијат со топла вода.Рака измијте се препорачува.Чашата има добри топлина зачувување перформанси.Ве молиме обрнете повеќе внимание на температурата на водата кога пиење за да избегнете изгореници.Чашата е полна со топла течност, чувајте ги децата подалеку од купот.Целиот BYH тим посакува да биде среќен шопинг!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди