.

.

New
LED Светилки 15 W Боја се Менува E26 Завртка 45°, 12 Бои Dimmable Топло Бела 2700K RGB LED Спот Светлина, Крушка , Погодна за Домашна Декорација, КТВ, Партија, Божиќ Декорација

LED Светилки 15 W Боја се Менува E26 Завртка 45°, 12 Бои Dimmable Топло Бела 2700K RGB LED Спот Светлина, Крушка

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

) 1 далечински управувач, контролира Повеќе светилки, едноставен и лесен.Име на производ : RGB LED далечински управувач сијалицата Моќност : 15 W Влезен Напон : 120 V Универзална Зрак агол : 45° Пакување: сијалица*1 далечински управувач*1 упатството*1 Далечински управувач функција вовед : вкупно 21 копчињата за далечински control On/off/brightness/2 видови на времето/2 видови на начини/12 видови на бои на Светлината : две копчиња, ја прилагодите светлината и темнината Времетраење : 4 часа и 8 часа, на сијалицата автоматски ќе се исклучи кога мерењето на времето е во текот на владата : (Бавно режим) светлината се менува од светла до темно, а потоа боја се менува наизменично со бавен ритам (Светкави режим) светлината се менува бои случајно во брзото темпо на Владата и боја мемориска функција : Кога сијалица е вклучен, е во согласност со режимот во боја или пред тоа е исклучено.Далечинскиот управувач не ќе работат ако го надминува овој опсег.√Услуга : Одговор и решавање на клиентите проблеми во рок од 24 часа, да ги поддржат незадоволни гаранција за парите назад во рок од 60 дена, 1-на година квалитетот на услуга за замена гаранција, ако наидат на проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас .√Answer : ___________________________ Note : сијалица е само погодна за 120 V и E26 база (бидете сигурни) на сијалицата не е водоотпорен.Производи се широко се користи : спа базен,КТВ,светилка домување,дом, партија,На база може да се користи со E26/120 V Според средина и атмосфера ви треба, можете да ја прилагодите бојата и осветлувањето на сијалицата во ќе Забележи : Не се препорачува за употреба во светли места или во текот на денот се Препорачува за употреба во текот на ноќта и во потемна места На сијалицата е помошно атмосфера сијалица, и светлината ќе бидат послаби отколку обичните блескаво светилки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди