.

.

New
КООРДИНАТОР shamjina DIY Latch Кука Килими Колекции за Возрасни, Почетници, Деца Перница Покрие Килим Колекции Четири Убавина Модели Предиво Колекции, Дома Декорација - Ст?

КООРДИНАТОР shamjina DIY Latch Кука Килими Колекции за Возрасни, Почетници, Деца Перница Покрие Килим Колекции

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

Исто така погоден за Перница Маска, Троседот Перница Маска, Домашен текстил, DIY рачно изработени занаетчиски.Тоа е лесно да се заврши за деца, деца, Момчиња, Девојки, Жени , Мажи, Возрасни или Почетници, Занаетите љубители итн.Одличен подарок за Божиќ Ден, Нов Ден Години, Роденден, Денот на Вљубените итн.Боја претходно печатени мрежа, кои во голема мера ја подобрува ефикасноста на производството и двојки на забава.DIY пејзаж крстот бод рачно изработени перница материјал пакет.Таа има четири убава глетка модели за да изберете од, и тоа исто така може да се користи како домашна декорација.Прирачник DIY е потребно за да се заврши производството, а готовиот производ може да се користи за декорација на вашиот тросед, како перница, др.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди