.

.

New
Seco 58865 Екстра Должина Вежба Битови SD216A, 4.50 mm Вежба Малку Големина

Seco 58865 Екстра Должина Вежба Битови SD216A, 4.50 mm Вежба Малку Големина

DEN 8057.04

Количина на стоки
Достапно

Серија/Листа SD216 A, Вежба Малку Големина на (mm) 4.50, Вежба Малку Големина (Децимална Инчи) 0.1772, Вежба Малку Материјал Солидна Карбид, Вежба Малку Крај/Слој Ti Al N/Едб, Flute Должина x Дијаметар Сооднос 16x D, Flute Должина (mm) 79.00, Flute Должина (Децимална Инчи) 3.1102. Вежба Точка Агол 136, Број на Флејта 2, Севкупната Должина (Децимална Инчи) 4.6063, вкупна Должина (mm) 117.00, Преку Coolant (Да/Не) Да, месо тело Дијаметар (Децимална Инчи) 0.1575, месо тело Дијаметар (mm) 4.00, Спецификација Ознака DIN, месо тело Тип Права.Максимална Длабочина на Дупчење (mm) 70.00, Максимална Длабочина на Дупчење (Децимална Инчи) 2.7559, месо тело Должина (Децимална Инчи) 1.4173, месо тело Должина (mm) 36.00, Навој месо тело (Да/Не) Не, Веб Конфигурација Заострените, Вежба Малку Дијаметар Толеранција (mm) +0.004 на +0.016, Сечење на Ветер Десната Рака.Оптимизиран облоги, совет geometries и вметнете дизајни.Овие вежби понуда на високо квалитетни дупки и висока продуктивност за сите видови на апликации и работа парче материјали.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди