.

.

New
Kudoo Ткаење Играчка, Плетење Играчка, Преносни за Плетење Шамија

Kudoo Ткаење Играчка, Плетење Играчка, Преносни за Плетење Шамија

DEN 453.60

Количина на стоки
Достапно

Преносни и обновливи, плетење со вашата рака.Високо квалитетни пластични материјали, нетоксичен и безбеден.Може да се користи за да се развие дете рака-око координација способност.Може да се користи како подарок за вашите деца.Може да се користи за плетење шамија, шапка и џемпер,итн.Плетење играчка е изработен од пластика, и тој е безбеден и не-токсични.Тоа, исто така, може да се промовира дете рака-око координација способност.Карактеристики : Високо квалитетни пластични материјали, нетоксичен и безбеден.Може да се користи за да се развие дете рака-око координација способност.Може да се користи за плетење шамија, шапка и џемпер,итн.Преносни и обновливи, плетење со вашата рака.Може да се користи како подарок за вашите деца.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Пластични Боја : Како на Сликите Покажуваат Монтажа Големина : прибл. 41 * 37 * 12cm / 16.1 * 14.5 * 4.7 во Тежина : околу.прибл. 2006g Погодни за Возраста : Над 3 Години Пакет Листа : 1* Плетење Играчка Сет 1* Упатството за Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 0-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на понудата

Condition:
100% Brand New
Material:
Plastic
Color:
As Pictures Show
Assembling Size:
approx. 41 * 37 * 12cm / 16.1 * 14.5 * 4.7in
Weight:
approx. approx. 2006g
Suitable for Age:
Above 3 Years 
Package List:
1* Knitting Toy Set :
1* Instruction Manual :
Notes:
1. Please allow 0-2cm error due to the manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Неодамнешно

Слични понуди