.

.

New
Дрвена Полица Куќа 19 x 28 см со штипки за алишта

Дрвена Полица Куќа 19 x 28 см со штипки за алишта

DEN 240.48

Количина на стоки
Достапно

Рамка Дрвена куќа и облека маша Креативни Семе 19 x 1,5 x 27,9 cm.Дрвената рамка претставува куќа со 4 штипки за алишта за мерење на 19 cm x 1,5 см x 27.9 cm да ги красат и да се прилагодат за да одговараат на вашите внатрешна декорација!Оваа рамка, откако персоналните, ќе се направи одличен додаток на декорација!Границата на рамката е околу 1 см широк дрвени поддржува се празни платна за да ги персонализирате според различни техники на креативните активности!Можете да залепите украсена хартија, крпи, .. (соодветен лепило ќе биде потребно).Се користи исто така и мозаикот квадрати за многу оригинални поддршка!Можете исто така да ги сликам и да се постигнат различни ефекти!Без оглед на техника се користи, можете да ги красат овие поддржува како што вам ви одговара и да се координираат нив совршено со вашата внатрешни работи!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди