.

.

New
Замена Мотор за производство на Електрична Помине Вежба, Универзална 35000RPM Помине Вежба Handpiece Моторот Замена на Дел Професионални Електрични Маникир Нокти Вежба До

Замена Мотор за производство на Електрична Помине Вежба, Универзална 35000RPM Помине Вежба Handpiece Моторот

DEN 474.96

Количина на стоки
Достапно

Максимална ВРТЕЖИ во минута до 35,000 ВРТЕЖИ во минута, ниско ниво на бучава и висок torsion, стабилна и одлични перформанси.Висока температура отпор, силна отпорност на абење, силна носивоста, трајни, посебно дизајниран за нокти вежба машина.Чист бакар core роторот, користејќи прецизен синџир технологија, главно погодни за нокти вежба handpiece.Легури и бакар материјал, издржлив и не е лесно да се деформира, можат ефикасно да се спротивстави на оксидација и ' рѓа, долг животен век.Замена на дел помине вежба моторот може да се обезбеди нормална и стабилна работна изведба на ноктите вежба handpiece.Спецификација : Предмет Тип : Ноктите Вежба Моторни Материјал : Бакар, Алуминиум ВРТЕЖИ во минута : До 35000 Апликација : Универзална fitment за нокти вежба handpiece Пакет Листа : 1 x Помине Вежба Мотор.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди