.

.

New
Брзо Мастила Компатибилен Печатач Лента Кертриџ Замена за Податоци Снабдување R3027 (Црна/Црвена, 2-Pack)

Брзо Мастила Компатибилен Печатач Лента Кертриџ Замена за Податоци Снабдување R3027 (Црна/Црвена, 2-Pack)

DEN 276.00

Количина на стоки
Достапно

една година гаранција.Секоја лента кертриџ приноси 5 милиони карактери.Рок на траење : 24-36 месеци.Боја : Црна/Црвена.Употребата на резервни замена касети и резерви не празнина вашиот печатач е гаранција. 2 PK Компатибилен Дата Снабдување со Црна и Црвена Печатач Лента, R3027 за употреба во Адлер, ABM, Accumatic, Admate, Ален, СУМ Documentor, Anadex, Anker Системот за Податоци, Аурора, B&E, Banctec, Брат, Брант, БФБ.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди