.

.

New
Италија Знаме, Симболи Патување за Носење за Nintendo Switch Shockproof Преносни Заштитна Патна Торба Торбичка

Италија Знаме, Симболи Патување за Носење за Nintendo Switch Shockproof Преносни Заштитна Патна Торба Торбичка

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Најлон+ЕВА+Кадифе.Направени во САД или Увезуваат.Оваа опција за складирање торба школка е направен од високо-квалитет ЕВА материјал, печатени со различни исклучителна шеми, секогаш постои една погодна за вас.Оваа игра конзола за складирање торба има голем капацитет простор, можете лесно може да го држете вашиот конзоли за игри, игра картички, слушалки, полнење на кабли и други мали switch додатоци.Внатрешната мрежа џеб има патент за да се спречи додатоци од паѓање.Хард школка штити од било несреќи, мекото кадифе поставата внатре обезбедува удобен и удобно заштита за вашето префрлување, и обезбедува 20 игра картичка џебови.Вграден-во ремени обезбеди конзола, што го прави побезбеден да се носат.Ултра-тенок дизајн го прави овој Nintendo Switch складирање торба лесно да се вклопи во било која ранец, правење на вашиот целиот гејмерски систем повеќе преносни и погоден за патување.Многу погодна за активности на отворено и игра време.Тоа е многу погодна како подарок.Тоа е совршен подарок за денот на Благодарноста, Божик, Нова Година, и други фестивали или настани.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Поради различни методи на мерење, грешки во рок од 1-2cm се нормални.Ве молиме проверете ги појавување на големината пред купување.Ние придаваат големо значење на вашиот шопинг искуство.Ако најдете било какви проблеми во процесот на купување на нашите производи, ве молиме контактирајте не за да ги решат.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди