.

.

New
Padaleks Espadrilles за Жените Boho Станот се Лизга На Сандали Мода Лето Плажа Патување Чевли Удобен Дами Флип Апостолки

Padaleks Espadrilles за Жените Boho Станот се Лизга На Сандали Мода Лето Плажа Патување Чевли Удобен Дами Флип

DEN 282.96

Количина на стоки
Достапно

Боја : Црвена | Големина : 10 Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина. ✱За Нас ✱Ако тоа е квалитетот прашање,ние ќе го препрати или враќање кон вас;Ако примите оштетени или погрешно предмети,ве молиме контактирајте ме и закачите некои слики за вашиот производ и пакети за нас,ние ќе се реши тоа за вас Ако имате проблеми со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да бара помош .☃ Прирачник за мерење ве молиме овозможи 1 - 30cm Големината на разликите .Благодарам многу.лето чевли дише чевли мека чевли удобни чевли платформа чевли кристал чевли посочи пети чевли свадба чевли класични чевли планина чевли кристал сандали посочи пети сандали шопинг сандали свадба сандали класичен сандали патент сандали крст на рака сандали дами сандали мрежа сандали рамни сандали фустан високи сандали свадба рамни сандали породилно сандали отворено сандали за деца сандали платно чевли стп кожени чевли за дами чевли.Ви благодариме за вашето разбирање.☃ Поради разликата во екранот, ве молиме овозможи мало боја разлика.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди