.

.

New
1.5 Инчен Ви Благодариме за Вашата Нарачка Налепници Круг Лепило Етикети за Пекари, рачно изработени Стоки, Божиќ Подароци, Свадба, забава, 500PCS

1.5 Инчен Ви Благодариме за Вашата Нарачка Налепници Круг Лепило Етикети за Пекари, рачно изработени Стоки,

DEN 155.76

Количина на стоки
Достапно

【Модерен Дизајн】'Ви Благодариме за вашата Цел' печатени на секој налепница.Faux сјајот дизајн му дава изглед на фолија за дополнителна жалба. 【Големина и Количина】Вклучува 500 ви благодариме налепници.Секоја етикета мерки 1.5" во дијаметар. 【Мулти-Функционални & Совршен Подарок】тоа ќе го прави вашиот рачно изработени убава и посебен, совршени за подароци за пакување, кутии, плик, пекарница, Бизнис Бутик Кеси. 【Удобен и Лесен Употреба】 : Мека на допир, лесно кора и се држи од ролна.Силно лепило за секоја етикета да трае долго на било која површина. 【Врвен квалитет】 Висок квалитет сјај акции со постојан лепило дека стапови за повеќето површини како што се чанти, картон, стакло, кутии, ткиво, пластика, метал и повеќе.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди