.

.

New
Деца Бебе Девојки Симпатична Фустан Облека Деца Цртан филм Тиква Черепот Дух Печати Кавга Долг Ракав А-линија Облека

Деца Бебе Девојки Симпатична Фустан Облека Деца Цртан филм Тиква Черепот Дух Печати Кавга Долг Ракав А-линија

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање.Материјал : памук мешавина,Меки и удобни,дише и трајни, не штети на малку девојка на кожата,Децата бебе девојка е еден-парче здолниште, ноќта на Вештерките Бебе Девојка дух печати здолниште.Дизајн : Во ноќта на вештерките тиква флорални шема спојување со копчето декорација е целосно на модата смисла и сладок вкус, што вашето дете како една принцеза од бајка.Принцеза се облекуваат : фустан карактеристики свежа тиква печати крои стил,повик копче за околу врат и висок половината стил, А-линија кратко здолниште се направи малку девојка изгледа како една симпатична принцеза.Големина на : Мало девојче да падне облека, бебе девојка падот фустани 6-12months,12-18 месеци,18-24 месец девојки падот фустани, 2-3t ребрести деца облека,3-4t бебе девојки долг ракав фустан.Повод : Симпатична бебе девојка облека погодна за ноќта на вештерките,денот на благодарноста,божиќ,божиќ,претстави,birthday (роденден), бебе туш,дневна,спиење и да игра,секојдневен,отворено носат,плажа,забава,патување,одмор,позив,крајбрежје,фото снимајте и moreon.Оваа принцеза фустан е направен од висок квалитет на памучна ткаенина, дише и удобно, погодна за активности на отворено или патуваат во пролет или есен.Спецификации Материјал : Памук Пол : Девојки Шема Дизајн : Печатење Сезона : Пролет, Есен Стил : Мода, Слатка Големина на Табелата : (cm/инчен) Големина Должина Биста Ракав Препорачува Возраст 80 39/15.35 52/20.47 26/10.24 6-12 Месеци 90 42/16.54 54/21.26 28/11.02 12-18 Месеци 100 45/17.72 56/22.05 30/11.81 18-24 Месеци 110 49/19.29 60/23.62 32/12.60 2-3 Години Пакет Содржина 1 x Малку Девојки Принцеза Фустан во Боја : Кафена | Големина : 3-4 T Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди