.

.

New
MyBat Asmyna Симбиоза Стојат Заштитник Покрие со Дијаманти за Samsung G386T - Мало Пакување - Црна/Црвена

MyBat Asmyna Симбиоза Стојат Заштитник Покрие со Дијаманти за Samsung G386T - Мало Пакување - Црна/Црвена

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Практичен и стилски.Овозможува пристап до сите копчиња и пристаништа.Се изгради од високо квалитетен материјал.Заштити и да го персонализирате вашиот безжичен уред со овој Заштитен Случај.Површината на овој случај е покриена со модерен боја.Овој додаток се обезбедува заштита преку спречување на гребнатини и чипс.Тешко пластични беше дополнет за да предните рабови, страни и да се врати на безжичниот уред да издржи на живот на случајот.Овој безжичен уред Shield Заштитник има дупки прецизно направени за врвот и од страна на копчиња, полнач port/dock приклучок, слушалки џек и звучникот за да се овозможи целосен пристап до сите функции на телефонот нуди.Што е уште поважно, моделот на површината изгледа одлично.Нашата премиум кристал гума случаи ќе им помогне одржите вашиот уред безбедно.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди