.

.

New
Лична нега за не-токсични бебиња, ноктите грижа за бебиња, лични бебе грижа за децата(Розева)

Лична нега за не-токсични бебиња, ноктите грижа за бебиња, лични бебе грижа за децата(Розева)

DEN 1123.20

Количина на стоки
Достапно

На tweezer отворот има заштитна маска за да се избегне донесувањето на бактерии.Морон картичка пакување, секоја мала производ е слободен засебно, не се плаши од судир.Дршката е не се лизга, која може да се избегне случајно повредата на бебето.Еколошки материјали, не-токсични и безопасно.Ножици се заокружува обработени за да се избегне повреда на бебето.Редовни нокти спречува вашето бебе од гребење себе, предизвикува рана инфекции, и намалување на дигестивни болести и паразити предизвикани од бактерии вовлечени од страна на нивните прсти.Карактеристики : 1. Ножици се заокружува обработени за да се избегне повреда на бебето.2. Еколошки материјали, не-токсични и безопасно.3. Дршката е не се лизга, која може да се избегне случајно повредата на бебето.4. На tweezer отворот има заштитна маска за да се избегне донесувањето на бактерии.5. Морон картичка пакување, секоја мала производ е слободен засебно, не се плаши од судир.6. Увото лажица е светлина, и има клип и 2 големини на уво ги собереш лажици.Spezifikations : Користи : бебе помине care Material : ABS+ steel Color : Розова, Blue Battery : 3 * Копчето Батеријата(Доаѓа со LR1130)Пакет Листа : 1 * Scissors1 * Помине Scissors1 * Помине File1 * Tweezer1 * Toothbrush2 * Thermometer1 * Feeder1 * Уво ги собереш spoon1 * Нос aspirator1 * Feeder1 * Comb1 * Четка.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди