.

.

New
BKC RC291 Мулти-Ден Кампување и Рибар е Поладна

BKC RC291 Мулти-Ден Кампување и Рибар е Поладна

DEN 4488.00

Количина на стоки
Достапно

Издржливи рото-украсениот изградба и УВ штета-материјали отпорни се обезбеди тоа ќе биде околу повеќе години дури и со тешки употреба.Одвод порта овозможува лесно дренажа на стопи вода или spills и потоа се затвора со завртка-на ззп.Еден пар на заклучување механизми обезбеди врвот останува затвори.не плашете се да го користите како импровизиран седиште или чекор : тоа може да се земе на тежина со леснотија. 20 L има Алуминиумска се Справи. 45 L има Јаже се Справи.Што можеме да кажеме за Бруклин Кајак Компанија BKC RC291 Мулти-Ден Кампување и Рибар е Ладилникот?Тоа е Ладилникот, Таа продолжува работи ладно.Всушност, тоа ги држи работите многу ладно.Како што самото име имплицира, BKC RC291 Мулти-Ден Кампување и Рибар е Ладилникот може да се задржи мраз во замрзнати за повеќе дена благодарение на својата сигурен замрзнувач-стил заптивка затворање и дебели ѕидови исполнет со полиуретан пена за изолација.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди