.

.

New
TOPBATHY 1PC Бања Полица Агол Туш Caddy/Не Дупчење Ѕид Туш Полица,Погоден за Козметика, Купатило, Кујна, Countertop, и Суетата

TOPBATHY 1PC Бања Полица Агол Туш Caddy/Не Дупчење Ѕид Туш Полица,Погоден за Козметика, Купатило, Кујна, Countertop,

DEN 2289.60

Количина на стоки
Достапно

Шупливи дното дизајн, ви помогне да се исцеди.Може да широка примена за да се исполнат вашите различни барања.Доволно голем за одржување шампон, туш гел, toiletries или зачин шише итн.Идеален за кујна, купатила, организаторот на објектот што треба, да зачувате простор за вас, направете вашиот дом светла и уредни.Едноставен за инсталација, без дупчење, соодветен агол.Едноставен и елегантен, погоден за различни затворен стил колокација.Description This објектот е чување на полица направени од високо квалитетни материјали со креативен дизајн.Ѕидот монтирани складирање решетката е корисно да се зачува простор.Тоа е совршен за кујна, бања, за да се одржи некои потреби и да се направи вашиот дом уредна и чиста.Карактеристики - Боја : Беж.- Материјал : ПП.- Големина : Прибл. 24 x 13 x 8cm.- Шупливи дното дизајн, ви помогне да се исцеди.- Може да широка примена за да се исполнат вашите различни барања.Доволно голем за одржување шампон, туш гел, toiletries или зачин шише итн.- Идеален за кујна, купатила, организаторот на објектот што треба, да зачувате простор за вас, направете вашиот дом светла и уредни.- Едноставен за инсталација, без дупчење, соодветен агол.- Едноставен и елегантен, погоден за различни затворен стил колокација.- Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including1 x складирање решетката.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди