.

.

New
Никел, 1 1/2 инчи/38mm Цинк Легура Чанта Кука Притисни портата snap Кука за Рака Чанта Чанта Торба Копче Прстен DIY Занает, 6 Парчиња по многу AB3

Никел, 1 1/2 инчи/38mm Цинк Легура Чанта Кука Притисни портата snap Кука за Рака Чанта Чанта Торба Копче Прстен

DEN 150.00

Количина на стоки
Достапно

чанта резерви.Торба одлуки.чанта хардвер.Ние се лично за шиење и Влакна снабдувач .Нашиот бренд : 3 DANCraftit Повеќето производи се одржливо снабдување .Имаме строга КК за да бидете сигурни дека нашите производи се продаваат во добра состојба .Имаме редовни воздухопловната од поштата , кои може да се пристигне повеќето земји во околу 2-3 недели .Или изразат испорака која може да пристигне во недела ако без одлагање во Царинската управа .Големината и детално ќе се покаже во фото но, ве молам да ме контактирате доколку имате било какви прашања.Имаме трговија на големо цена за големи цел или ташна создателот премногу : ).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди