.

.

New
[3-PACK]-Г-дин Shield Наменета За Samsung Галакси A70 [Калено Стакло] Екран Заштитник со Живот Замена

[3-PACK]-Г-дин Shield Наменета За Samsung Галакси A70 [Калено Стакло] Екран Заштитник со Живот Замена

DEN 166.80

Количина на стоки
Достапно

Вклучува 3 ЕЕЗ Калено Стакло Екран Заштитник специјално дизајниран за Samsung Галакси A70. Од гребење на високо влијание капки, што се заштитени со Г-дин Shield HD Јасно Балистички Стакло.Прецизни ласерски сече калено стакло направени со полиран, заоблени рабови. 99.99% HD Јасност и екран осетлив на допир Точност.Заштитени од страна на Г-дин Shield Не-Кавга Живот Замена.Ве молиме Имајте во предвид : Samsung Galaxy A70 екрани има свиткани рабови дека нашите екран заштитници не покритие 100% , како ќе кора со текот на времето предизвикува клиент фрустрација.Ние дизајниран нашиот екран заштитници, па ќе имаат максимална покриеност на вашиот уред со леснотијата на инсталација и издржливост.За повеќе комплетна заштита, препорачуваме спарување на екранот заштитник на вашиот избор со Samsung Galaxy A70. Ве молиме Имајте во предвид : Samsung Galaxy A70 екрани има свиткани рабови дека нашите екран заштитници не покритие 100% , како ќе кора со текот на времето предизвикува клиент фрустрација.Ние дизајниран нашиот екран заштитници, па ќе имаат максимална покриеност на вашиот уред со леснотијата на инсталација и издржливост.За повеќе комплетна заштита, препорачуваме спарување на екранот заштитник на вашиот избор со Samsung Galaxy A70 Mr.Shield Екран Заштитник Комплет Вклучува : -Калено Стакло Екран Заштитник -Инструкции -Гребење Картичка -Ткаенина за Чистење -Прашина collecter -Отстранување на ленти Г-дин Shield екран заштитник Карактеристики : -100% меур-слободен силициум лепила -99% највисок транспарентност -9 H ХАРД-ОБЛОЖЕНА отпорен на гребење заштита -0.3 mm Ултра Тенки Сите 2.5 D Круг Работ Г-дин Shield живот замена : Ние ќе ви испратиме замени бесплатно за : -Инсталација проблем како меурчиња или друг корисник грешка -Оштетениот екран заштитници -не се вклопи во вашиот уред.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди