.

.

New
Брендирани Записи Гроздобер Непријателските Капи, Невада

Брендирани Записи Гроздобер Непријателските Капи, Невада

DEN 838.80

Количина на стоки
Достапно

Предвремени затворање.Висок квалитет, премија headwear и да се закрпи брендирани со уникатни дизајни.Патуваат, да работат, и да играат во стил со Брендирани Записи headwear.Невада.Ние ги користиме 6/7 оз.полно зрно кожа да го издржат сите области елементи.Зошто?Полно Зрно е со врвен квалитет кожа на располагање, и векови да каже приказна со текот на времето.Ние ја прими кожа во својата природна состојба; тоа е розова, речиси бела боја.За нашите гума печ дизајн капи, ние ги користиме уникатни гума печ што се издвојува со смели бои и текстура!Овие капи се направени со иста страст како нашата кожа печ капи за да се издржат сите области елементи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди