.

.

New
Каролина Премиер Милениче 42008 Путер Од Кикиритки Полнети Месо Тело Третираат За Кучиња ( 1 Торбичка), Една Големина

Каролина Премиер Милениче 42008 Путер Од Кикиритки Полнети Месо Тело Третираат За Кучиња ( 1 Торбичка), Една

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

6" Говедско Месо Тело.Повеќе Џвакање Време.Путер Од Кикиритки Кутии.Пакет Димензија : 12.0"L x 6.0"W x 12.0"H. Вашиот кучиња се сигурни дека да се сака Каролина Премиер Миленичиња куче третира.Тие се направени во САД, Lenoir NC конкретно, и содржат само врвот на линијата, одговорно извори состојки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди