.

.

New
4 Парчиња 1/2 Инчи Месинг Влијание Sprinkler Главата Тревник Наводнување Sprinkler на Метал Скок со Производот Адаптер Тешки Sprinkler Главата 360 Степени Прилагодливи Sprinkler за Дво

4 Парчиња 1/2 Инчи Месинг Влијание Sprinkler Главата Тревник Наводнување Sprinkler на Метал Скок со Производот

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

Корозија-отпорни материјал : тешки-должност sprinkler главата со млазницата и спајк база е направен од цинк легура, која е корозија-отпорни, дури и ако се стави тоа во воздухот долго време, тоа нема да биде corroded лесно; Од оваа точка, можете да го користите подолго време.Поголем наводнување површина : месинг sprinkler главата е различно од нормалните наводнување уреди, и неговата наводнување област е поголем од другите кои може да ги покрие области прибл.9 инчи Sprinkler скок основи големина : прибл.Пакет содржина : ќе добиете 2 парчиња од месинг влијание sprinklers и 2 парчиња проток на цинк преку тревникот sprinkler скок база, ќе можат да ги користат за наводнување на вашата градина, двор, трева и дрвја за да го промовира нивниот развој.Широка употреба : пулсирачки sprinkler на метал скок со производот адаптерот е погоден за голем број на градинарски црева и тревникот sprinkler, тоа е заедничко за земјоделство, тревник, дворот, патио, стаклена градина, цвет кревет, базен misting магла ладење за наводнување и други места.Злато површина : површина за наводнување sprinklers е злато, тоа е вид на боја која може да направи луѓето да се чувствуваат среќни, сликарство со златен слој, ќе се чувствувате вашиот живот станува се повеќе деликатна, и можете да уживате за наводнување процес подобро кога ќе irrigating градината.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди