.

.

New
Colcolo Накит Носителот Керамички Фах Организатор Стојат Трајни

Colcolo Накит Носителот Керамички Фах Организатор Стојат Трајни

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : Керамички.Чинија со дијаметар : 11-13cm /4.33-5.11 инч.Декорација Украси Големина : 7-10см /2.75-3.94 инч.Прилично Керамички Jewlery Организатор ,извадете ги, без да се грижиш за добивање на изгубени.Тоа е исто така прилично украси за ангажман и свадба.Држете го вашиот earring, ѓердан, anklet, нараквица, прстени, леќи, губење на бендот,клуч итн.Да ви помогне складирање омилен jewelries и закуски од добива оштетени .Уникатен стил ќе биде одреден приказ на вашата дневна соба, кревет соба, учење, итн.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Опис : - Материјал : Керамички - Чинија со дијаметар : 11-13cm /4.33-5.11 инчен - Декорација Украси Големина : 7-10см /2.75-3.94 инчен - Прилично Керамички Jewlery Организатор ,извадете ги, без да се грижиш за добивање на изгубени.Тоа е исто така прилично украси за ангажман и свадба. - Држете го вашиот earring, ѓердан, anklet, нараквица, прстени, леќи, губење на бендот,клуч итн.Да ви помогне складирање омилен jewelries и закуски од добива оштетени .Уникатен стил ќе биде одреден приказ на вашата дневна соба, кревет соба, учење, итн.Пакетот Вклучува : 1 Парче Накит Послужавник.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди