.

.

New
V-studios Ѕид Налепница Винил Decal Жешки Секси Девојка Жена Fencenet Трикотаж Кул Соба VS1987

V-studios Ѕид Налепница Винил Decal Жешки Секси Девојка Жена Fencenet Трикотаж Кул Соба VS1987

DEN 423.36

Количина на стоки
Достапно

Производ Димензии (aprox) 23" x 30" (фото не може да претставува реална големина) ве Молиме да користите димензии.Ова е една шалче дизајн.Инструкции за инсталација се вклучени заедно со тестер decal за леснотијата на користење.Ве молиме да користите "ПОДАРОК" порака ако барањето различна боја (ние го носат сите основни бои).Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку сте присутни на сите прашања, ви благодарам.V.Studios ѕид Налепници се ласерски сече со врвот на линијата опрема и ќе се држи до речиси секоја мазна, чиста, не-porous површината.Сите дизајни се прецизно сечење и weeded и ќе бидат испратени до вас, со претходно распоредени трансфер на хартија за лесна инсталација!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди