.

.

New
Navitech Црна Работи/Џогирање/Велосипедизам Отпорен на Вода Спортски Armband Компатибилен со Xiaomi Redmi K20

Navitech Црна Работи/Џогирање/Велосипедизам Отпорен на Вода Спортски Armband Компатибилен со Xiaomi Redmi K20

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Водоотпорен zip и отвор за џек за слушалки, одржување на двата слушалки и паметен телефон заштитени.Го штити вашиот уред додека maintaning екран на допир за функционалност преку калено осетлив на допир филм.Дизајниран со рефлексивни лента за дополнителни безбедност и додатокот џеб.Целосно прилагодливи Рака. 12 месеци гаранција.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди