.

.

New
DYNWAVE 1 Парче Накит се Прикаже Фах Изработени од Месинг и Стакло, Јасна, Цврста,

DYNWAVE 1 Парче Накит се Прикаже Фах Изработени од Месинг и Стакло, Јасна, Цврста,

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

Изработени од месинг и стакло, јасен, , премиум, издржливи.Повеќенаменски : Погоден за накит екранот, козметички организатор, десерт послужавник, може да се користи на влез начин на маса, исто така, може да биде одличен подарок.Одличен избор за вас.Корисни, практични.Исклучителна, посебни, домот, делукс.Опис : - Исклучителна, посебни, домот, делукс - Изработени од месинг и стакло, јасен, , премиум, издржлив - Повеќенаменски : Погоден за накит екранот, козметички организатор, десерт послужавник, може да се користи на влез начин на маса, исто така, може да биде одличен подарок - Ефикасни, практични - Одличен избор за you Specification : - Големина : Прибл.206*142*45mm/8.11*5.59*1.77 inch - Материјал : Метал и стакло - Боја : Transparent Package Вклучува : 1 Парче Лента.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди