.

.

New
Виолетова Селски Табела Тркач-Памук, Лен-Долго 13 x 36 inche Салон, Шалови,Farmhouse Tablerunner за Кујна Кафе/за Јадење/Троседот/Крај Табела Спалната соба Дневна Соба за Одмор Веч?

Виолетова Селски Табела Тркач-Памук, Лен-Долго 13 x 36 inche Салон, Шалови,Farmhouse Tablerunner за Кујна Кафе/за

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Поставување на растенијата, цвет тенџере или други centerpieces на врвот на тркач за да ажурирате некој простор со свежа нов изглед.Порача дека единствен рустикален изглед на вашиот затворен дома décor, Добра chioce за надворешна табела тркач, како и.Совршен за прикажување на кафе/кујна/ бифе/банкет/крај/пустината маси, ТВ стојат,кабинет, ,sideboard ,патеки за dressers.Ние мора да се обидуваме се потрудиме да послужи за вас додека сте задоволни со нас.Совршен за прикажување на кујнски остров/бонбони вклучена маси,кревет стојат,менза, foyer,конзола.Можете да ги красат за секоја прилика со оваа прекрасна неутрален табела тркач.Поради следи разлики,вистинската боја може да се разликува малку од она што се појавува на вашиот монитор екранот.РАЗНИ ПРИЛИКИ ДЕКОРАЦИЈА - Слива обоени Тркач за табела совршен за вашата стара шик, селски, штала, woodland, на плажа, во земјата свадба, boho партија, булчински туш, летни вечери, пролет, лето,housewarming/роденденски подарок, Велигден ,денот на благодарноста , божиќ или секојдневниот нас, оставајќи им силен впечаток на гости во вашиот посебни дури.6"Чај/ТВ Кабинетот/Кафе на Маса Runner=Табела Должина+11.Ние се фокусираме на квалитетот на секој производ да ви обезбеди со една убава и tasteful дома.Било какви прашања во врска со маса тркач, ве молиме слободно да ни испратите е-пошта,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.ИЗБРАНИОТ КВАЛИТЕТ ТКАЕНИНИ - Од лаванда боја трпезариска маса тркачи е направен од страна на мешани Памук, Лен, умерена дебелина, мека кожа-пријателски, еко-пријателски, трајни и обновливи, бледнеат-доказ и не крварат кога се мијат,тоа нема да го изгребат табела врвот и заштита на врвот од гребење, scalding, боење, итн.Машина изми; собори или линија сува;светлина железо;без брчки.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : 13 x 36 во големина краток табела тркачи одговара на круг, квадрат или правоаголни маси.ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА PIEPLEPIEPLE е dedicating да Прва Класа квалитет дома декор,со цел да ви помогне да се создаде удобно живот простор со висок квалитет. Совршен табела декорација за јадење партија,ноќта на Вештерките,падне,бебе туш,BBQ,свиткување,семеен собир,селски тема десерт, земјата свадба, модерна/фарм куќа.7"Главна Features1.Со висока прецизност за печатење,на farmhouse табела тркач нема да исчезнат по повтори чистење.ЛЕСНО НЕГА : Машина за миење посебно во ладна вода, нежно циклус, собори сува ниска, не кајгана, рамни сува, не исчезнат.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди