.

.

New
Yuemengxuan 4Pcs Бебе Девојки Мојот Прв Велигден Тимови Кратко Sleeve Bunny Печати Romper+ Туту Здолниште+ Headband+ Нога Warmers

Yuemengxuan 4Pcs Бебе Девојки Мојот Прв Велигден Тимови Кратко Sleeve Bunny Печати Romper+ Туту Здолниште+ Headband+

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Изработени од памук, полиестер и sequins.мека, дише и пријатна за носење.Симпатична Дизајн : Кратки ракави, bunny и писмо за печатење, околу врат romper, стилски туту здолништа и headbands се поклонува.Ногата потопол е отпечатена со зајакот.Супер слатки и привлечни, fulling на фестивалот атмосфера.Повод : Совршен за повик за секојдневно носење, Велигден, семеен собир, забава, одмор, одмор, фотографирање пука, и други прилики, и е, исто така, може да биде подарок за вашиот душо.Големина : 0-3 Месеци 3-6 месеци, 6-9 месеци 9-12 месеци.Ве молиме проверете ја големината на маса пред да нарачате.Пакетот вклучува : 1 x romper + 1 x здолниште + 1 x headband + 1 x пар на нозе warmers.Млади Девојки Четири-Парче Облека, Краток Ракав Romper + Туту Здолниште + Декоративни Headband + Нога Warmers Големина на Табелата (cm) : 70 Биста : 38 Здолниште Должина : 19 Нога Warmers Должина : 26 Age : 0-3 Месеци 80 Биста : 40 Здолниште Должина : 19 Нога Warmers Должина : 27.5 Возраст : 3-6 Месеци 90 Биста : 43 Здолниште Должина : 20 Нога Warmers Должина : 29 Age : 6-9 Месеци 100 Биста : 46 Здолниште Должина : 20 Нога Warmers Должина : 30.5 Возраст : 9-12 Месеци Големина на Табелата (инчи) : 70 Биста : 14.96 Здолниште Должина : 7.48 Нога Warmers Должина : 10.24 Возраст : 0-3 Месеци 80 Биста : 15.75 Здолниште Должина : 7.48 Нога Warmers Должина : 10.83 Возраст : 3-6 Месеци 90 Биста : 16.93 Здолниште Должина : 7.87 Нога Warmers Должина : 11.42 Возраст : 6-9 Месеци 100 Биста : 18.11 Здолниште Должина : 7.87 Нога Warmers Должина : 12.01 Возраст : 9-12 Месеци Пријателски Совети : 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според упатство за мерење. 2. Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. (1 инч = 2.54 см) 3. Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив поради светлина.Ви благодариме.Спецификации : Стил : Мода Пол : Девојки Шаблон Тип : Печатен Материјал : Памук & Полиестер & Sequins Ракав Стил : Краток Врат : Екипажот Здолниште Должина : Краток Повод : Случајни Пакет Содржина 1 Romper + 1 Здолниште + 1 Headband + 1 Пар на Нозе Warmers Ветување Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди