.

.

New
Кралската Дизајни, Inc. Декоративни Пеперутка Светилка Finial Антички Месинг, Сет од 2

Кралската Дизајни, Inc. Декоративни Пеперутка Светилка Finial Антички Месинг, Сет од 2

DEN 2061.60

Количина на стоки
Достапно

Светилка finials се навој 1/4-27 за да одговара на стандард светилка на харфи.Обезбедува абажур да стандард маса или под светилки.Finial Димензии : 1.85" x 1.25" (Висина х Ширина).Одличен начин да го надградите стил на било светилка.Боја : Антички Месинг - 2.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди