.

.

New
LYLSXY Тоалетни Четки,Тоалет Четка Нерѓосувачки Челик Тоалет Четка Носители Бања Хром Бранеа Ефект Тоалет Четка Чаша Носителот Рек Бања Четка Полица

LYLSXY Тоалетни Четки,Тоалет Четка Нерѓосувачки Челик Тоалет Четка Носители Бања Хром Бранеа Ефект Тоалет Четка

DEN 691.20

Количина на стоки
Достапно

☆Поради Разликата помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот.Ние Гарантираме за Стилот е Иста Како што е Прикажано на Слики. ☆Модерен ергономски Дизајн - во Тоалет Четка е Дизајниран за Хигиена и Естетика, Одржување на Вашиот Тоалет Чисти. ☆Водоотпорен и Практична настава : Силна Деконтаминација за да се Спречи Бактериски Регенерација.Тоа Може да Се Чисти во Секое Време и Ќе Не Боли Површината.Тоа Може да Се Користи после Миење. ☆Трајни и Практична Рачка.Без да Остават Гребнатини, Трајни производи за Дома Чистење Употреба. ☆Дискот Дизајн на Нашите Тоалет Четка Штити Рацете од Дамките и Нота во Бањата.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Hours Brush Тип : Трајни Type Cup Материјал : Glass Model Број : Q7004 Бранеа Gold Type : Тоалет Четка Holders Material : Sus 304 Нерѓосувачки Steel Holder Завршна Површина : Брусен Gold Installation : Ѕид Mounted Surface Завршувањето на : Брусен Gold Color : Брусен Злато.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди