.

.

New
Нови Lon0167 Метал 22mm Избрана Кол Облека Плакарот сигурен ефикасноста Род Страната на Носителот Заградата 2 Пара Сребрен Тон(id:989 07 33 11d)

Нови Lon0167 Метал 22mm Избрана Кол Облека Плакарот сигурен ефикасноста Род Страната на Носителот Заградата

DEN 179.28

Количина на стоки
Достапно

Пакет Содржина : (издржливи во употреба) 2 Пара x Плакарот Род (најновата технологија) Прирабница; Тежина : High-end производ 102g.Материјал : Метал; faultless Име на Производ : Плакарот Род Страната.Димензија : 35 Внимателно избрани x 29 x 16mm/1.4" ум-дува x 1.1" x сериозен 0.6"(L*W*T).Главната Боја : севкупното Сребрен Тон.Устата Внатрешна совршен во изработка Кол : 22mm/0.8". 80aaa0201017da61 Tips : Поради различни монитори, снимање светлина, фактори на животната средина и други причини, постојат некои боја разлики кои постојат објективно и не може да се избегне.Но обично не влијае на користењето на производот, ако предвид овие, ве молиме да се разгледа внимателно пред да го купат.ви благодариме!Оваа облека заградата е умерен цена користи во chifforobe во изработка дома или во продавница се препорачува како поддршка заградата.Можете да го поставите цевка рачката на протезата, и потоа виси облеката на рачката.Ќе треба некои завртки да се поправи поддршка заградата, но тука завртки не се вклучени.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди