.

.

New
GYMEIJYG за Безбедност на Децата Нето, 14mm Скалило Заштита Нето Качување Пребивање Оркестарот Нето Заштита Ограда Анти-Падот на Нето Растенијата Поддршка Пергола Преби

GYMEIJYG за Безбедност на Децата Нето, 14mm Скалило Заштита Нето Качување Пребивање Оркестарот Нето Заштита

DEN 2320.80

Количина на стоки
Достапно

[Коноп Јаже Ткаени Нето]Користење knotless двојно-игла за плетење, мулти-влакно коноп јаже се рака-плетени со силно влијание отпор и силни, дури и кога се користи на отворено. [Товарот капацитет] Трајни, привремени, не е лесно да исчезнат, долг животен век, товарот до 350 kg, лесно да се инсталира и расклопување. [Мултифункционален] Вратите и прозорците, ходници, балкони, огради, кафези за домашни миленичиња, детски градинки, забавен паркови, јавни објекти, пејзаж огради, и екстериерот. [Употреба Вештини] На оградата е подолго и може да се поврзани со две или повеќе мрежи.Ако оградата е кратко, на нето-може да биде укината и инсталиран. [Лесно да се инсталира] Плетенка Јаже Мрежи лесно може да се инсталира или спречено од страна едноставно ликвидација и врзување на нето стабилна поддршка. ➤Предности на производите : 1. Декоративни заштитна нето-е нов тип на изградбата на безбедноста на производот, инсталиран на windows, балкони, скалите, итн., за да се обезбеди заштита, анти-кражба, и анти-падот заштита за куќата.Тоа ги комбинира предностите на безбедноста, убавина и практичност.За безбедноста на детето, заштитен нето треба да се инсталира за детето.Е добар партнер за да се заштити безбедноста на децата.2. Овие исклучително разновиден индустриски мрежи се многу погодни за одредување вредни стоки и стоки на камиони, камиони, приколки и камиони, или одредување на предмети во жирито.➤Име на производ : Материјал : jute Rope дебелина : 14mm Spacing : 10/15 CMSize : може да се прилагоди➤Пакување вклучува : -1x коноп јаже декорација нето(Ние само го продаде коноп јаже, не вклучувајќи и други објекти.)➤Безбедносни совети : ве Молиме проверете ја безбедноста нето редовно да се спречи скриени опасности предизвикани од разни надворешни фактори или човечки фактори, и да го замени тоа во време.➤Ние вредност на шопинг искуство за секој клиент.Ако не сте задоволни со нашата заштита мрежа, ве молиме оставете ги вашите вистински фидбек.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди