.

.

New
Хадсон Бебе Унисекс Бебе Премиум Quilted Комбинезон

Хадсон Бебе Унисекс Бебе Премиум Quilted Комбинезон

DEN 274.80

Количина на стоки
Достапно

100% Памук.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Сет вклучува координирање унија костуми и комбинезон.Направени со 100% quilted памук.Меки, нежни и удобно на бебешка кожа.Оптимален за секојдневна употреба.Прифатлива, висок квалитет вредност пакет.Хадсон Бебе quilted унија костуми и комбинезон се суштински дел од бебе гардероба.Нашите 1 парче snap-up памук унија одговараат/комбинезон се одлични за изведба, стомакот време и дневни.Нашите унија костуми и комбинезон се чувствуваат удобно и пријатно за сите-ден, секојдневна облека за вашиот малку еден.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди