.

.

New
ZKS-KS Клешти Рака Алатка, 4Pcs Поставите Форцепс Заклучување Клешти Алатка Поставите Blackening Термичка обработка

ZKS-KS Клешти Рака Алатка, 4Pcs Поставите Форцепс Заклучување Клешти Алатка Поставите Blackening Термичка обработка

DEN 2519.04

Количина на стоки
Достапно

Издржливи, долг живот.Лесен за употреба.Еден раце работа.Уникатен дизајн.Бидејќи нашата продавница е производ има голем број на карактеристики, ако сакате да се види други стилови на производи, ве молиме не двоумете се да постави прашање.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да постави прашање.Ние ќе одговори во рок од 12 часа.Бидејќи нашата продавница е производ има голем број на карактеристики, ако сакате да се види други стилови на производи, ве молиме не двоумете се да постави прашање.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да постави прашање.Ние ќе одговори во рок од 12 часа.При примањето на производот, проверете за остатоци или влијание.Ако одговорот е да, ве молиме контактирајте со нас за да се добие од нив да се избегне краток кола или други прашања.Спецификација : : DZTModel : илјада и педесет-nine Overall должина : 250mm Weight : 950g Shank текстура : 45# steel Clamp главата материјал : 45# steel Maximum отворање : 45mm Clamp тело материјал : 45# steel Jaw отворање : 45mm Process прилагодување : yes Type : 4 Парче Црна pliers Type : 5inch Криви Вилица, 6.5 инчи Долг Нос, 7inch Curvedn Вилица, 10inch Straigt Jaw Package се Вклучени : 1 x 4 Pcs Заклучување Клешти Алатка во Собата.

Карактеристики на понудата

Model:
One thousand and fifty-nine
Overall length:
250mm
Weight:
950g
Shank texture:
45# steel
Clamp head material:
45# steel
Maximum opening:
45mm
Clamp body material:
45# steel
Jaw opening:
45mm
Process customization:
yes
Type:
4 Piece Black pliers
Type:
5inch Curved Jaw, 6.5inch Long Nose, 7inch Curvedn Jaw, 10inch Straigt Jaw
Package Included:
1 x 4Pcs Locking Pliers Tool Set :
Неодамнешно

Слични понуди