.

.

New
Малку Богатство Унисекс Бебе Атмосфера Руно Booties

Малку Богатство Унисекс Бебе Атмосфера Руно Booties

DEN 117.84

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Супер меки руно материјал за да се задржи бебето нога убаво и топло.Предвремени затворање со 2 size options помогнат booties на бебето нозе.Не пропадна дното за да се спречи лизга и паѓа.Машина перат.Прифатлива, висок квалитет руно booties.Малку Богатство атмосфера руно bootie влечки се најдобри booties да се задржи вашиот малку еден нозете топло преку ладни месеци.Овие booties се направени од мека руно материјал кој е мека и пријатна.Со брзо затворање со 2 size опции, овие booties ќе одговараат на вашиот малку еден за некое време, но што е уште поважно, ќе остане на вашето бебе на нозе!booties имаат не пропадна дното за да помогне да се спречи сите лизга и паѓа за вашиот малку круизери и пешаци.Големини на располагање до 24 месеци.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди