.

.

New
Acadian Гордост Мирис - 1 МЛ Мирис на Нафта - Реката Ранчот Мирис

Acadian Гордост Мирис - 1 МЛ Мирис на Нафта - Реката Ранчот Мирис

DEN 420.00

Количина на стоки
Достапно

Реката рамките на една фарма е сложен флорални и woodsy мирис со бел мошус нијанси.Acadian Гордост на Мирисни Масла може да се користи на Фен топки (Износ кој се користи е клиент зависи од 1 до 2 капки ќе работат или цела dropper врз фен топки пред да сушење).Acadian Гордост на Мирисни Масла се парфем одделение, па тоа е безбедно за кожата контакт, масла може да се користат при промена на клима уред филтри, правосмукалка филтер, исто Така, намалувањето на неколку капки во автомобил и да се пропустливи работи одлично премногу.Acadian Гордост на Мирисни Масла може да се користат во diffusers, и да го освежат Scentsy warmers, како и.Некои дури и го стави во mopbuckets кога чистење.Acadian Гордост на Мирисни Масла се парфем одделение, па тие се безбедни за кожата контакт.Овие мулти-функционални масла може да се користат при промена на клима уред филтри, правосмукалка филтри, или пад неколку капки во автомобил и да се пропустливи.Acadian Гордост на Мирисни Масла, исто така може да се користи на фен топки, во diffusers или Scentsy warmers, па дури и се додадени на производи за чистење.Во моментов не постојат никакви други производи за меѓународниот пазар, како оние формулирани од страна на Acadian Гордост.Компанијата со гордост го формулира и произведува премиум перење и дома мирис производи кои не се само луксузни и привлечен за сетилата, но, исто така, живи и здрави и за животната средина и нашите потрошувачи.Бидејќи безбедноста и здравјето се нивните врвот на приоритетите, тие внимателно да го изберете состојки за потрошувачите да знаат дека тие можат да му верувате на производите.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди