.

.

New
Божиќ Место Картички со Гроздобер Снежните Божиќ Село и Борови Дрвја. Пакување од 50 Шатор Стил Карти за Одмор Вечера, Бранч, Страна, или на Било кој Повод. Не Носител

Божиќ Место Картички со Гроздобер Снежните Божиќ Село и Борови Дрвја. Пакување од 50 Шатор Стил Карти за Одмор

DEN 311.52

Количина на стоки
Достапно

ПОДИГНЕТЕ ВАШИОТ БОЖИЌНА ВЕЧЕРА!Не ги ставајте вашиот гости во непријатна позиција на изборот на своите седишта.Со овие прекрасно дизајнирани место картички, вашите гости ќе биде поудобно, како тие да знаат каде да седат моментот тие пристап на табелата.НЕ НОСИТЕЛ е ПОТРЕБНО : Шатор стил картички бродови рамен (3.5" x 4") набори во 3.5" x 2" шатори.Пред-голови за лесно виткање.Совршен за одмор вечери или било кој повод.ДИЗАЈНИРАН И НАПРАВЕН ВО САД : Ексклузивни Гроздобер Божиќ село дизајн со снег и борови дрвја.Едноставен и елегантен - совршени за Божиќ и други зимски настани.ПРЕМИУМ КАРТИЧКА АКЦИИ : Пакет од 50 картички, печатени на висок квалитет, премиум, тешки карта на акции (140 lb).Користите било која од перото на вашиот избор без да се грижиш за мастило smearing. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ако не сте целосно задоволни со вашето место картички, Koko Paper Co со задоволство ќе рефундирање на вашите пари, без прашања праша.Зошто да Изберете Koko Хартија Ко ♥ Ексклузивни Божиќ Село Дизајн со Борови Дрво и Снег. ♥ Дизајниран и Направен со Љубов во САД. ♥ Премија, Тешки Карта на Акции, го Прави Лесно да се Напише На Без Било Мастило Smearing. ♥ Употребливи за повеќе наврати. ♥ Вашето Задоволство е да се Гарантира.Ако Не Сте Целосно Задоволни со Вашата нарачка, Ние со Задоволство Ќе Издаде Не-Кавга Целосна Наплата.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди