.

.

New
Андроид 10 е Радио за Автомобил Играч Мултимедијални Навигација за Infiniti Q50L Авто Видео Екран на Допир за Поддршка DSP Carplay,6+128G

Андроид 10 е Радио за Автомобил Играч Мултимедијални Навигација за Infiniti Q50L Авто Видео Екран на Допир за

DEN 3902.64

Количина на стоки
Достапно

Големиот екран стил : GPS Навигација Исклучиво наменета за Infiniti Q50 L, одговара на оригиналот табла за совршено интегрирани изглед, и ќе треба да се провери дали ако нашата големина на екранот ќе го блокира вашиот ac отвори/копче.Ако сте збунети, ве молиме контактирајте со нас прво.Повисоки Перформанси : Андроид 10 Оперативен Систем Колокација со Големи работи меморија ви понудиме побрз и неспокојот искуство.Capacitive Multi-touch Дисплеј : Вашето средно резолуцијата 12.1" HD Дигитален екран на Допир за прстен со визуелни јасно искуство.Поедноставување на работата Уникатен АДАПТЕРИ дизајн, редефинирање на интерактивен интерфејс, и чува сите ваши омилени опции во рамките на дофат на раката.Безжична меѓусебно поврзани : Поддршка Car Play /Андроид Авто Тоа што има Вграден-во жичана или безжична Car Play / жичен Андроид Auto.Вие исто така може да го направи Bluetooth hands-free повици итн.Заштити вашата безбедност, нека ви се фокусира на возењето.ГАРАНЦИЈА : Грб на оваа единица со 1 година гаранција и обезбедува стручна и техничка поддршка.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку е-маил, ние се стремиме да се обезбеди најдобрите производи заедно со врвен услуги на клиентите.Чувајте Вашиот Автомобил и Уживање на највисоко ниво Забава на Way Perfect избор : 1. Supersized Забава, кој е компатибилен со функцијата на оригиналниот автомобил и има моќен functions2. Теми на корисничкиот интерфејс се на располагање за да изберете од, вклучувајќи серија на специјални и за оригинални автомобил Стил UIConfiguration параметар : 1. ПРОЦЕСОРОТ Фреквенција PX6 Платформа : 6 core2. Андроид 10 брзо подигање.Чизми до во секунди.3. 12.1-инчен вертикален екран на допир.HD дисплеј. 1280*480 pixel Main Карактеристики : Поддршка за Мулти-Јазик Поддржува целосно-екранот се прикаже на мапа за навигација.Plug and Play, без жици задолжителни освен ако не е поинаку наведено.Го задржува фабрика копија cam, USB, воланот контрола, ПОМОШЕН текст.Инсталација на Андроид апликации од Play Store и од ¢ €œUnknown sourcesâ€?Безжична Car Play и Android Auto, Bluetooth-От, Built-in GPS, DVD Плеер, MP3 / MP4 Плеери, Радио Тјунер, Допрете Screen Applicable Модели & Години : GPS Навигација Компатибилен со Infiniti Q50 LFor повеќе други модели, ве молиме контактирајте ме преку е-пошта!Пакетот вклучува : Автомобил screen All Cables Installation Инструкции.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди