.

.

New
Две (2) ОЕМ Samsung USB-C Податоци Полнењето Кабли за Галакси S9/S9 Плус/S8/S8+/Note8 - Црна ЕП-DG950CBE - Големо Пакување

Две (2) ОЕМ Samsung USB-C Податоци Полнењето Кабли за Галакси S9/S9 Плус/S8/S8+/Note8 - Црна ЕП-DG950CBE - Големо

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Целосно брзо полнење компатибилен со : Samsung Galaxy S8 / S8+ / S9 / S9+ / Note 8 и другите уреди што поддржуваат AFC. 100% Samsung ОЕМ Кабел, доаѓа во големо пакување.Samsung USB-C кабел може да биде вметната или начин.Кабелот поддржува до 3 Засилувачи на излезната енергија за полнење на USB-C уреди.Бесплатно Мини Пенкало.Samsung Тип-C за да го USB Кабелот.За Галакси S8 Sync, полнење и пренос на податоци со оваа High-speed USB кабел преку КОМПЈУТЕР.Се поврзете со постоечка USB куќа приклучоци или со Автомобил USB адаптери за напојување.Не Samsung мало пакуваат, доаѓа во најголемиот дел пакет Плус Бесплатно Мини Пенкало.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди