.

.

New
4 Пакет Безжична Врата, Прозорец Алармот, Магнетни Burglar Сигнализација Сензор, Гласна Врата Аларми за Деца Безбедност, DIY за Домашна Безбедност, Заводот за Заштита,Шо?

4 Пакет Безжична Врата, Прозорец Алармот, Магнетни Burglar Сигнализација Сензор, Гласна Врата Аларми за Деца

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Голема СИЛЕН АЛАРМ за врата прозорец сензори доволно гласно за да се детектира влез, спречување на деца и на бебиња ќе излезе од куќа, заштита на вашиот дом, канцеларија, гаража, dorm соба, или стан без разлика дали сте во или надвор.Што дефинитивно може да се слушне од друга соба за да ве предупреди.Не грижете се, на мали деца може да се плеткаме со тоа, само треба тоа до висок каде што може да го постигне тоа.Работа на лизгачки врати, прозорци, фиока, фрижидер.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Ги на рамна површина, кора исклучување налепница, се качи на аларм за врата и магнетна лента на вратата рамка.Направено!!.SMART ДИЗАЈН - алармот и магнетна лента се разделени повеќе од 0.39 инчен(10мм), таа продолжува да оди надвор додека не се затвори врата(да ги направи врска) или да го исклучите(префрлат на копчето "OFF").Големина : 2.52" x 1.67" x 0.66, нема многу простор е потребно да се инсталира.Таа има 3 прилагодливи settings (on/off).Штедење на ЕНЕРГИЈА– батерија за напојување може да се користи за повеќе од една година(2* 3 ABattery батерии не се вклучени)【ЗАБЕЛЕШКА : 1. Извади пластични изолација на состојба во одделот за батеријата пред употреба, 2. Мали триаголник на страната на лента магнет е усогласена со мали триаголници на страната на аларм со проред на помалку од 0.39 инчен(10мм), 3. Вашиот рамка и прозорец или врата мора да биде рамна, направи овие две компоненти мора да биде инсталиран многу рамна со еден друг】【ви Препорачуваме да ја проверите ba.Она што во pacakge : 4 X АЛАРМ.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди