.

.

New
Ирис Ohyama, Широк Складирање Градите на Тркала - Широк Градите WC-N604 - Пластика, Црна, 4 x 34 L, L60 x W41 x H63 cm

Ирис Ohyama, Широк Складирање Градите на Тркала - Широк Градите WC-N604 - Пластика, Црна, 4 x 34 L, L60 x W41

DEN 2385.60

Количина на стоки
Достапно

Кула опремени со 4 фиоки голем капацитет (34 L).Транспарентни фиоки за лесно да препознаете содржината без да ги отворите.Дизајниран во силна пластични материјали, може да го поддржи до 100 кг товар.Ергономски се справи со што ви овозможува да го отворите и затворите фиоки со едноставен гест.Лесно да се движат од една соба во друга, благодарение на 4 отстранлив casters.Опис на производот Оваа складирање кула од Ирис О Yama е Широк Градите опсег е направена од цврсто пластика и може да се поддржуваат до 100 кг товар.Со широк дизајн ви нуди голем простор за складирање и транспарентни фиоки за А3 формат ви овозможи да го видите во поглед на нивната содржина.Секоја фиока е опремен со ергономски рачка, кој ви овозможува да го отворите или затворите со нив со едноставен гест.Лесно се движат на вашиот кула од една соба во друга, благодарение на тркала се продаваат со Широк Градите.Сет Содржи : Фиока градите со 4 фиоки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди