.

.

New
KELUNIS Бања Простор Saver Над Тоалетот за Складирање Багажник, Прилагодливи Стенд 2-Ниво Жица Shelving Единици, Перална за Складирање Комунални

KELUNIS Бања Простор Saver Над Тоалетот за Складирање Багажник, Прилагодливи Стенд 2-Ниво Жица Shelving Единици,

DEN 2451.12

Количина на стоки
Достапно

Да се направи целосна употреба на просторот над машината за перење и тоалет, погоден за бања, балкон, за домашна употреба, пријателство подароци, свадба подароци, внатрешна декорација.Полицата е високо од земјата, може да се стави над commode лесно, 2‑полица за секојдневна toiletries складирање направи да користите доволно простор во тесен бања и чувајте ги сите продукти чисти.Направени од високо‑квалитетни PP материјал, никогаш не мувла или ги кородираат во лоши временски услови, безбедно, невкусна и еколошки‑пријателски, да ви одговара, можете да го користите relievedly.Оваа shelving единица користи потроши површина над тоалетот за максималниот простор на ефикасноста.Лесен за Инсталација : На мултифункционален складирање полица има едноставна структура, така што може лесно да се инсталира тоа успешно.Ако имате било какви прашања во врска со бања полица, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори на вашата порака во времето.Бања полица, кој е совршен мебел да декор вашата бања и простор за заштеда на енергија.Оваа shelving единица користи потроши површина над машината за перење. 3-Слој дизајн.Така Ќе имате доволно простор за организирање на потребните елементи, како пешкири, детергент и повеќе.Specification Name : Бања shelf Product материјал : нови PP material Size : 48.5*26*143cm Applicable сценарија : купатило, кујна, bedroom The пакетот вклучува : Бања полица *1 Accessories 1 сет.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди