.

.

New
Велкро Лента (191181) Индивидуална Ленти, Јамка, 2 x 75', Бела (1 По Случај) за Насловна & Канцеларија

Велкро Лента (191181) Индивидуална Ленти, Јамка, 2 x 75', Бела (1 По Случај) за Насловна & Канцеларија

DEN 2097.60

Количина на стоки
Достапно

Закачите и прикачиш производи брзо и лесно со оваа самолепливи кука и јамка за прицврстување на системот.Кука и јамка ленти достапни одделно.Боја : Бела.Земја на потекло : сад. 2 инчен x 75' - јамка - Бела Велкро бренд лента - поединец ленти.Закачите и прикачиш производи брзо и лесно со оваа самолепливи кука и јамка за прицврстување на системот.Кука и јамка ленти достапни одделно.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди