.

.

New
MapofBeauty 12 Инчен/30 см Мода Директно Краток Боб Синтетички Влакна на Косата Headband Перика (Светлина Русокоса)

MapofBeauty 12 Инчен/30 см Мода Директно Краток Боб Синтетички Влакна на Косата Headband Перика (Светлина Русокоса)

DEN 179.76

Количина на стоки
Достапно

100% Сосема Нов б.Ставање На перика Капа; c.Ставање На перика, се приспособат на внатрешниот нето Тока; d.Одржување На перика во место. 4. перика чистење и нега : detangle На Коса со помош на широк заб чешел; стави шампон во ладна или топла Вода; впие за 1-3 минути; исплакнете Со Вода; сува крпа; нежно се тресат перика да го врати својот Стил, а потоа да се исуши природно. 5. Пролевање и Метежот Прашање : Сите Перики ќе се пролее и метежот малку, особено кога ќе се носат за прв Пат, што е нормално.ве молиме Користете широк заб чешел за да чешел Косата Надвор, чешел од крајот кон коренот, а потоа перика влакна не ќе пролее и метежот Исклучување повеќе. (Совети : Кадрава перика препорачува чешла со прсти) 6. Фризура и Боја Прашање : Сите Перики се скрати со Рака, па Фризура може да оди малку разлика од различни серија, можете да restyle На перика База на вашиот треба.Бои може да се разликува малку во зависност од вашиот персонален компјутер или мобилен телефон monitor settings.Ние не се обидуваме се потрудиме да ги претставуваат боите на сите наши производи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди