.

.

New
Симулација на Античките Биолошки Модел Бројки Playsets 14 КОМПЈУТЕРИ Праисториски Животни Примитивни Луѓе Cavemen Живеење и Лов Сцена Играчки за Момчиња и Девојчиња Деца

Симулација на Античките Биолошки Модел Бројки Playsets 14 КОМПЈУТЕРИ Праисториски Животни Примитивни Луѓе Cavemen

DEN 600.00

Количина на стоки
Достапно

Направени од издржлив материјал, ПВЦ пластика , може да се користат одново и одново.Одговараат за многу ситуации како што се роденден, свадба, животински партија, градина партија, бебето тушеви, деца девојки роденден чоколадо, торта оркестарот, свадби, бебе туш, јубилеи итн.Тоа е одличен начин да се прошири на раст со деца преку физичка наука.Децата ќе уживаат часа на имагинативна игра со реални бараат животно.Забавни и образовни за двете момчиња и девојчиња слично.Не е за деца под 6 години, во случај на голтање или гушење.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди