.

.

New
Analtech P02015 Силика Гел GF UNIPLATE, 2000 µm, 200 mm Широк, 200 mm Должина (Пакување од 25)

Analtech P02015 Силика Гел GF UNIPLATE, 2000 µm, 200 mm Широк, 200 mm Должина (Пакување од 25)

DEN 7896.00

Количина на стоки
Достапно

Тенок слој хроматографија плочи. 2000um.Пакување од 25. Земја на потекло : сад.Силика Гел G & GF UNIPLATES се повеќето широко се користи силика гел TLC плочите.Не органски материи се додадени на овие производи, на тој начин што ги прави компатибилни со сулфурна киселина charring визуелизација.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди