.

.

New
BOBBI ШЕФ ЧИПКА ПРЕД ПЕРИКА MLF98 SHUJU (#TT1B/НАНЕ)

BOBBI ШЕФ ЧИПКА ПРЕД ПЕРИКА MLF98 SHUJU (TT1B/НАНЕ)

DEN 1031.76

Количина на стоки
Достапно

BOBBI ШЕФ ЧИПКА ПРЕД ПЕРИКА MLF98 SHUJU.ИМЕ : Bobbi Шеф Чипка Пред Перика MLF98 SHUJU БОЈА ПРИКАЖАНИ : 3 T1 B/GWHT МАТЕРИЈАЛ : Синтетички ТИП : Чипка пред перика ДОЛЖИНА : Долги ТОПЛИНА БЕЗБЕДНО : Yes - Премија висока топлина влакна ОПИС : Премиум Синтетички Перика Безбедно Топлина Стил Премиум Висока Топлина Влакна.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди